Z znaczną wagą 750 gSm i obfitą wysokością stosu 15 mm, nasz materiał oferuje luksusowy charakter pod stopami, dzięki czemu jest idealny na dywany, dywany i maty do kąpieli. Techniki Knitted zastosowane w swojej produkcji zapewniają płynną i spójną konsystencję, zwiększając jej dotykowy urok.
Nasz materiał, dostępny w stałych barwionych kolorach, zapewnia wszechstronność w celu uzupełnienia każdego motywu dekoracji wnętrz. Niezależnie od tego, czy wybierzesz z naszych standardowych szerokości 170 cm, 190 cm, czyli 210 cm, czy też zdecydowanie się na dostosowany rozmiar, każda rolka jest starannie zapakowana w celu zachowania jego nieskazitelnego stanu podczas transportu.
Jako dostawca zobowiązany do zaspokojenia konkretnych potrzeb, nasz typ dostaw jest na zamówienie, umożliwiając elastyczność w wyborze kolorów i zapewnienie, że każde zamówienie spełnia Twoje dokładne wymagania. Nasza minimalna ilość zamówienia (MOQ) 500 kg na kolor odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostosowanie zarówno projektów na małą, jak i na dużą skalę.
Nie spodziewaj się tylko wyjątkowej usługi i szybkiej dostawy z czasem zwrotu 15-20 dni, zapewniając, że projekty pozostają w ramach harmonogramu bez uszczerbku dla jakości.
| Nazwa produktu | Błyszczący materiał kaszmiru |
| Numer modelu pozycji | 100059 |
| Tworzywo | 100% poliestru |
| Waga | 750GSM |
| Szerokość | 170/190/210 cm lub dostosowane |
| Wysokość stosu | 15 mm |
| Typ zaopatrzenia | Na zamówienie |
| Technika | Trykotowy |
| Stosowanie | Dywan, dywan, mata do kąpieli |
| Kolor | Solidny barwiony |
| MOQ | 500 kg/kolor |
| Funkcja | Miękki, kudłaty |
| Pakiet | Przez rolki |
| Czas dostawy | 15-20 dni |

Zhejiang Benyi Textile Technology Co., Ltd. to A Błyszcząca kaszmirowa stała barwiona tkanina dostawca oraz producent w Chinach, zlokalizowany w Shaoxing, znany jako „Światowa stolica tekstylna”. Firma jest zaangażowana w tworzenie nowych technologii tekstylnych, koncentrując się na ochronie ekologicznej i środowiskowej oraz poprawie doświadczeń zdrowotnych konsumentów.
Nasza firma specjalizuje się w dywanach, tkaninach dywanowych i gotowych produktach. Łącząc dno i powierzchnię, przełamuje tradycyjny tryb produkcji wysokich kosztów produkcji i niską wydajność w branży dywanowej, dzięki czemu produkcja dywanów jest prostsza i bardziej wydajna. Bene ma własne fabryki tkające, farbowania/drukowania oraz gotowe fabryki przetwarzania dywanów, umożliwiając nam kontrolowanie całego łańcucha produkcyjnego, utrzymując dobrą jakość i czas realizacji. Dzięki zespołowi ponad 20 inżynierów tkanin opracowujemy nowe tkaniny dywanowe każdego kwartału w oparciu o trendy rynkowe, a także możemy świadczyć niestandardowe usługi zgodnie z naszymi wymaganiami klientów. Nasze dywany i dywany są odpowiednie do różnych scenariuszy, w tym salonów, sypialni, łazienek, kuchni, wejść i wyjść i innych. Z dumą zapewniamy wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę klienta, a naszym celem jest stać się wiodącym producentem dywanów i dywanów w Chinach, a nawet na całym świecie. Możemy też hurtowy Błyszcząca kaszmirowa stała barwiona tkanina hurtowo. Wyeksportowaliśmy na całym świecie._00.jpg)

Co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz czyścić dywan w domu Czyszczenie dywanu w domu jest całkowicie wykonalne przy właściwym podejściu, ale metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku jednego dywanu, może trwale uszkod...
View MoreDlaczego rozmieszczenie dywaników w sypialni jest kluczem do dobrze zaprojektowanego pokoju? Dywan może całkowicie odmienić sypialnię – ale tylko wtedy, gdy zostanie prawidłowo umieszczony. Złe ułożenie dywanu jest jednym ...
View MoreDlaczego powierzchnia dywanu ma większe znaczenie niż myślisz Wybór odpowiedniego dywanu wykracza daleko poza wybór ulubionego koloru lub wzoru. Jednym z najczęstszych – i kosztownych – błędów popełnianych przez właściciel...
View More